محصولات دسته بندی " فتوکپی "

دستگاه کپی canon gold
دستگاه کپی canon gold

دستگاه کپی طلاییماشینی فوق العاده از جنس طلا که. یوگی پروکتور، این ماشین طلایی فوقالعاده است که صفحاتی از طلا خلق شده هنرمند خوش سلیقه یک دستگاه کپی کانن را به صورت طلایی باز سازی کرده است. در حقیقت ساختار دستگاه کپی کانن همان ساختار قبلی است. فقط پوششی طلایی به آن اضافه شده است. این دستگاه کپی کانن ۲۰۱۱ است که در آن یک چراغ نئون همانند یک ماشین کپی واقعی برای کپی گرفتن عقب و جلو می رود اما هیچ عملکرد واقعی برای کپی گرفتن ندارد . در حقیقت یوگی پروکتور ، این دستگاه کپی را دوباره خلق کرده است. اجزا این دستگاه کپی طلایی از آلومینیوم، اورتان، پلاستیک، شیشه، وینیل و فولاد ساخته شده اما نهایتا تمامی آنها با پوششی از طلا پوشانده شده اند.

موجود نیست

دستگاه کپی کانن مدل  605
دستگاه کپی کانن مدل 605

دستگاه کپی Canon GP 605 فروش دستگاه کپی Canon 605 استوک با فینیشر مناسب برای تایپ و تکثیر ها کانون های تبلیغاتی وادارات دولتی و مدارس واموزشگاه ها و...قابلیت های دستگاه های کپی: قبل از اینکه بخواهید دستگاه کپی بخرید، باید دانشی در مورد قابلیت های دستگاه کپی داشته باشید. بهتر است ایده خوبی در مورد درک این واژه ها به دست آورید و سپس بهترین دستگاه را بر اساس نیازهای شرکت خود خریداری نمایید. در این مقاله قصد داریم واژه ها و قابلیت های دستگاه کپی را با هم مرور کنیم:PPM:این عبارت مخفف صفحه  در هر دقیقه است. این عبارت به شما می گوید که دستگاه انتخابی تان در کپی کردن یا پرینت گرفتن از اسناد چقدر سریع است. این گزینه یکی از مهم ترین قابلیت های دستگاه کپی است که به هنگام خرید دستگاه به خصوص در مواردی که کار روزانه حجیمی وجود دارد باید مدنظر قرار گیرد. به طور کلی دستگاه های کپی سیاه سفید  سریع تر از دستگاه های رنگی هستند. اگر پرینتری با رزولوشون بالا انتخاب کرده اید، سرعت کاهش پیدا می کند زیرا کیفیت تصاویر بر سرعت آن ارجح تر است.ADF:این عبارت مخفف فیدر خودکار اسناد است. این گزینه به شما اجازه می دهد صفحات متعددی را بدون برداشتن درب دستگاه، کپی کنید.فیدر نامه:این گزینه بسیار واضح است. برخی از دستگاه های چندمنظوره به شما اجازه می دهند پرینت نامه را نیز انجام دهید.

موجود نیست

دستگاه فتوکپی hc5500
دستگاه فتوکپی hc5500

دستگاه hc5500 از جمله دستگاهای است که توان چاپ رنگی با هزینه بسیار کم را داراست این دستگاه با سرعت 120برگ وتنها دستگاه ریسو گراف است که داری دوبلکس (همان پشت روزن )می باشدفاکتورهای مؤثر در موقع خرید دستگاه کپیتعداد کپی متوالی : قابلیت کپی کردن نسخه های متعدد از یک برگ را گویند.حداکثر چاپ ماهیانه : شاید چیزی که بیشتر از هر فاکتور دیگر؛ باید به آن دقت کنید ماکزیمم چاپ ماهیانه است. این عدد معرف حداکثر قدرت دستگاه برای کار متوالی و سنگین است.چاپ دورو : چاپ دو رو از قابلیت دیگر در هنگام خرید این دستگاه است؛ اگر دستگاه این قابلیت را نداشته باشد باید صفحات را اول به ترتیب صفحات فرد پرینت کرده، همین دسته صفحه را پشت و رو کرده و صفحات زوج را پرینت کنید. بهتر است از دستگاه های کپی که دو طرف کاغذ چاپ می کنند، استفاده کنید. استفاده از پشت و روی کاغذ برای تکثیر، هزینه ی کاغذ رو تقریبا نصف می کند و نقش بسزایی در حفظ محیط زیست هم دارد.حافظه: برای مواردی که دستگاه شما در شبکه است و چند کاربر بصورت هم زمان پرینت ارسال می کنند؛ دستگاه به حافظه ای نیاز دارد که کارها را در آن ذخیره کرده یکی یکی پرینتر بگیرد. همچنین در مواقعی که کاغذ درون دستگاه نیست دستور ارسالی درون حافظه نگهداری می شود تا شما کاغذ را درون کاست بگذارید و start کنید. برخی دستگاه ها علاوه بر حافظه RAM ، دارای هارد هم می باشند که به شما اجازه می دهد فایل های خود را درون دستگاه فتوکپی نگهداری کنید مستقیم برای اسکن یا پرینت ارسال کنید و یا در بایگانی نگه دارید

موجود نیست

دستگاه فتوکپی canon8285
دستگاه فتوکپی canon8285

دستگاه فتوکپی canon8285 که  گاهی به عنوان ماشین کپی یا دستگاه فتوکپی نیز شناخته می شود؛ تا زمانی  که نسخه های کاغذی از اسناد و تصاویر کپی شوند. در مراحل کار این دستگاه الکترونیکی از نور استفاده می‌شود و دقیقاً به همین جهت است که به آن گاهی دستگاه فتوکپی نیز می‌گویند؛ چون واژه فتوکپی (به لاتین photocopy ) به معنای کپی با استفاده از نور میباشد.فاکتورهای مهم در موقع خرید دستگاه کپیقابلیت اتصال به شبکه : بعضی از دستگاه های کپی همچنین قابلیت اتصال به شبکه نیز دارند؛ این قابلیت به احتمال زیاد به دردتان می خورد. البته ما داریم راجع به محیط شرکتی یا اداری صحبت می کنیم نه خانگی. در تصویر ذیل برد (ماژول) کارت شبکه مدل Ricoh DDST Unit Type M16 را ملاحظه می فرمایید. این برد پس از نصب، باعث اتصال دستگاه کپی به شبکه گردیده و استفاده دستگاه فتوکپی را تحت شبکه امکان پذیر می نماید.تعداد کپی متوالی : قابلیت کپی کردن نسخه های متعدد از یک برگ را گویند.حداکثر چاپ ماهیانه : شاید چیزی که بیشتر از هر فاکتور دیگر؛ باید به آن دقت کنید ماکزیمم چاپ ماهیانه است. این عدد معرف حداکثر قدرت دستگاه برای کار متوالی و سنگین است.

موجود نیست

دستگاه کپی canon9150
دستگاه کپی canon9150

ماشین کپی یکی از تجهیزاتی  که در نهاد ها یا ارگان، شرکت خصوصی ودولتی و دفترهای چاپ و تکثیر و حتی درون خانه مورد استفاده قرار می گیرد. حتی بعضی کاربران به دنبالماشین های کپی خانگی و دستگاه کپی کوچک هستند که البته به علت وجود انواع برندها و مدل ها به بهترین دستگاه کپیموجوداست.به علت عمر زیاد و استفاده مفید دستگاه کپی، بعضی از مشتریان جویای دستگاه کپی canon9150ایا دستگاه کپی دست دوم نیز هستند. نماینده فروش دستگاه کپی کانن ، دستگاه کپی ریکو و دستگاه کپی کونیکا مینولتا دستگاه کپی که گاهی به عنوان ماشین کپی یا دستگاه فتوکپی نیز شناخته می شود؛ باعث می شود تا نسخه های کاغذی از اسناد و تصاویر کپی شوند. در فرآیند کار این دستگاه الکترونیکی از نور استفاده می‌شود و دقیقاً به همین خاطر است که به آن گاهی دستگاه فتوکپی نیز می‌گویند؛ چون واژه فتوکپی (به لاتین photocopy ) به معنای کپی با استفاده از نور میباشد.دستگاه های کپی بطورکلی در دو نوع دستگاه کپی کنسول (آزاد، ایستاده) و دستگاه کپی رومیزی در بازار موجود می باشند – که انتخاب آنها کاملاً به کاربرد و استفاده شما بستگی دارد – دستگاه کپی رومیزی کاست های کاغذ کمتری دارند و همانطور که از نامشان مشخص است روی میز قرار می گیرند. در مقابل دستگاه کپی کنسول دارای میز سرخود و چند کاست کاغذ و کاست دستی هستند

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " فتوکپی "


فروشگاهی وجود ندارد